hakkımızda

Araba sticker, oto sticker ve sticker konusunda uzman ve deneyimli kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Gerek sosyal ağlar gerek internet ortamında hizmet vererek satış yapmaktayız. Sitemiz üzerinde bulunan whatsapp ve iletişim formları aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sosyal medya ve platformlardan mesaj aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Uzman kadromuz ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktayız. Sizlerin seçmiş ya da seçeceği tüm tasarımları eksizsiz olarak teslim etmek için efor sarfetmeyiz. Firma olarak siz değerli müşterilerimiz olduğu sürece ayakta duracağımızı bilmekteyiz. İstek, öneri ve şikayetlerinizi dikkatli olarak incelemekte ve en geç iki iş günü içerisinde yanıtlamaktayız. Sitemizin ismini sorgulayabilirsiniz. Ssl sertifikası mevcut olan sitemizden alışverişinizi güvenli bir şekilde yaparsınız. Kart yada bilgilerinizin şahıslar ile paylaşımı yoktur. Kanuna aykırı durumlar oluşması durumunda Üyelik bilgilerinizin mahkeme kararı paylaşım yapılabilir.

Aksi durumlarda bilgi paylaşımız yoktur. Kanuna ve yasalara aykırı çalışma talep etmeyiniz. Stickerlar özel yapım olarak ta tasarlanmaktadır. Özel tasarımlar için site içerisindeki fiyatlar geçerli değildir. İstekleriniz doğrultusunda özel isteklerinizi de gerçekleştirmekteyiz. Standart oluşturulan ürünlerdeki fiyatlar ile site üzerinden alışverişi yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluyuz. Sizlerle daha çok ilerlemek dileğiyle saygılarımızı sunuyoruz